Zeer leuke, originele puzzlegame!
Met behulp van Goo's, een soort slijmerige balletjes, moet je iets bouwen om vervolgens alle goo's die je overhoud in een pijp te krijgen.
De levels beginnen aardig simpel, maar verder in het spel dien je toch wel even een paar stappen vooruit te denken voor je iets doet.
Grafisch ziet het er zeer gelikt uit, dit trekt en houd je aandacht er gelijk bij. De puzzles vallen nergens in herhaling want elke level heeft wel iets unieks, voornamelijk door de vele soorten verschillende goo's.
Het spel volgt een ietwat bizzare verhaallijn, met een aantal zeer grappige momenten.
"En zo werd er pure schoonheid recht in haar voorhoofd geinjecteerd"
.
Voor de mensen die er geen genoeg van kunnen krijgen kent elke level nog een soort van challenge (Een bepaald aantal Goo' s overhouden, binnen een bepaalde tijd etc.), waarmee de level daarna met een OCD bestempeld word en er een vlaggetje op de level verschijnt. Naast opscheppen bij je vrienden voegt dit echter weinig toe aan het spel.
Maar verder blijft het een zeer goede puzzelgame! Zeker voor de prijs van 69 cent (geinspireerd door de waarde van de dollar, niet een bepaalde stand van zaken) was het optimaal genieten en het heeft me door een heel groot aantal Autonome Systemen colleges weten te slepen.
Een welverdiende 4* met een kans op verhoging.
