Red Dead Redemption: Undead Nightmare (2010)
PlayStation 3 / Xbox 360 / Nintendo Switch / PlayStation 4 / PC
Action / Shooter
single player / online
Ontwikkeld door Rockstar
Uitgegeven door Rockstar
In Undead Nightmare neem je het als speler op tegen een zombieplaag. Het spel bevat de diverse uitbreidingspaketten voor Red Dead Redemption, nieuwe wapens, personages, locaties en diverse nieuwe multiplayer spelmodi, waaronder Undead Overrun. In deze coöperatieve modus dien je zo lang mogelijk te overleven op een kerkhof terwijl je het opneemt tegen steeds sterker wordende tegenstanders.
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=uo81hAB0_lo
Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.
Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.
Ik deed de game erin en zag twee keuzes Red Dead Redemption en deze.. wel verrassend en leuk twee games in 1
weet iemand die code???

Ik gebruik deze game alleen voor Online -Gamen

Zombies schieten had je wel gezien na een uur en die missing persons vinden was echt doodsaai. Het verhaal had je ook uitgespeeld na vier missies. Nee, dit was echt een eenmalig avontuur. Ik begrijp uiteraard dat het maar een DLC is, maar als ik dan de verhalen over Gay Tony hoor dan is dat toch een wereld van verschil.
Het eerste uur was ik wel overdonderd door de spanning die in de game zat. Met name in Tall Trees, maar op het moment dat je weet wat er rondloopt is de spanning ook wel weg. Ik heb nu alle offline trophys van beide games en daar ben ik erg trots op, maar het online gedeelte hadden ze bij beide games beter weg kunnen laten. In de toekomst leg ik RDR misschien nog wel in de PS3, maar dit spel gaat nu flink stof happen. Ben na 60 uur RDR/Undead er voorlopig echt helemaal klaar mee. Op naar Batman: Arkham Asylum
Ik vind het eerlijk gezegd echt geen bout aan, verrote game eigenlijk als je het zo bekijkt dat het nergens op slaat.
Ik gebruik deze game alleen voor Online -Gamen
haha zo slecht is het ook weer niet


Deze add-on is gewoon een verneuking van een verder geweldige game. Erg zonde.
Daar ben ik het nu eerlijk gezegd helemaal niet mee eens. Dit is één van de beste dlc's die ik ooit heb gespeeld, als het al niet veruit de beste is.
Het geeft je een extra 8 uur aan singleplayer, een heel nieuwe verhaal, een nieuwe omgeving ( eigenlijk dezelfde omgeving maar met een nieuw karakter) en een extra multiplayer modus. En dit allemaal voor een prijskaartje van 15 euro.
Je hebt gelijk dat het origineel beter is, maar deze mag er ook gerust zijn!
Ik begrijp het als mensen dit een leuk uitstapje vinden, maar mijn kopje thee is het niet.
Ik speel Red Dead Redemption vanwege de Wild West setting. Cowboys, outlaws, woestijnen, saloons, gunfights, noem maar op. Dan is het laatste waar ik op zit te wachten een zombie attack.
Ik begrijp het als mensen dit een leuk uitstapje vinden, maar mijn kopje thee is het niet.
Maar je wist toch al van tevoren dat deze dlc zombies ging bevatten? Voor het hebben van die wild west setting moet je deze dan ook niet aanschaffen, maar indien je van zombies houdt is dit een aanrader.

Buiten dat heb ik me namelijk goed vermaakt. Het idee is vrij belachelijk, maar wel briljant uitgewerkt dat je plots in een zombie-pandemie zit en de wereld die zo mooi en stoer was plots vol zit met griezels. Je komt vele bekende personages weer tegen in dit weirde verhaal en dat is leuk want een hoop zijn gewoon leuk. Neem de eeuwige oplichter Nigel West Dickens die weer een kuur aan het verkopen is haha. Ook is wel tof dat je 4 legendarische paarden kunt vangen. Zo reed ik plots op een paard dat in brand staat, waardoor ik undead makkelijk in de fik kan zetten. Wel is de gameplay een beetje eentonig (bevrijd dorpjes en een stel grote missies) en mis ik een echt pakkend westernverhaal. Dit is echt een DLC, maar wel een goed uitgewerkte. Erg jammer dat ik er nu mee moet stoppen, maar liever met dit dan met het originele RDR die ik wel een stuk leuker vond. Ik lees trouwens online veel kritiek op Rockstar dat deze bugs al jaren bekend zijn, maar dat er niks mee wordt gedaan. Erg vreemd en spijtig.
3,5*
