Castlevania: Lords of Shadow (2010)
PC / PlayStation 3 / Xbox 360
Action
single player
Ontwikkeld door Kojima en MercurySteam
Uitgegeven door Konami
Castlevania: Lords of Shadow speelt tijdens de ondergang van de wereld. Het verbond tussen The Earth en The Heavens wordt bedreigd door een donkere en kwaadaardige kracht; de mysterieuze Lords of Shadow. In dit verslagen land, dwalen de zielen van de doden rond die geen vrede kunnen vinden, terwijl er kwaadaardige schepsels vrij bewegen om dood en chaos te creëren. Gabriel is lid van ‘Brotherhood of Light’, een elite groep van heilige ridders die de onschuldigen tegen het bovennatuurlijke beschermen en verdedigen.
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=RGAy6jrRUaY
Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.
Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.
Hier ben ik wel benieuwd naar.
Wat ik tot nu heb gezien van de game, ziet er erg goed uit. Kan een topper worden dit.
Ik heb wat trailers gezien en deze game ziet er wel erg veelbelovend uit. Best een grote namen bij de voice actors. Gameplay en graphics zien er straks uit. Zie hier erg naar uit!
Klopt helemaal...trailers zijn erg goed !! Nu de game nog

Maar moet ik eerlijk bij zeggen dat de aankleding (graphics, muziek - de hele sfeer die de trailers en filmpjes oproepen) wel heel erg mooi is.
Het deel met de titaan is erg cool, maar de rest doet me toch te veel aan God of War en vooral Dante's Inferno denken.

Dat doet de hele game al. Maar laten we gewoon afwachten wat het uiteindelijk gaat worden. De lekkere Castlevania sfeer zit er in ieder geval goed in
Dat vind ik dus juist niet, de castlevania sfeer is een beetje weg. Er is meer actie, en minder gevoel. Ik vind dat dan toch jammer want er zijn God of War klonen genoeg, en ik heb niet het idee dat deze GoW gaat overtreffen.
Maar met Titaangevechten erin heb je mijn interesse bij voorbaat al.
Ga deze dan waarschijnlijk ook nog wel eens spelen.Dat gezegd te hebben, zal Lords of Shadow wel een kloon zijn als het dezelfde moves, wapens en levelontwerp bezit. Met die moves kan ik leven, maar als de sfeer en het leveldesign opmerkelijk verschilt met die van God of War, dan zie ik niet waarom dit als een kloon omschreven moet worden...
Als de Castlevaniasfeer ontbreekt kan ik me die kritiek voorstellen. Omdat ik niet met die sfeer bekend ben beoordeel ik deze game als een volledig op zichzelf staand iets.
Aanvankelijk wou ik eigenlijk wachten met deze te kopen (heb net Alan Wake gekocht verleden week en Fallout New Vegas op pre-order staan) maar vond het overtuigend genoeg om volgende week alsnog tot aanschaf over te gaan.
Deze castlevania schijnt wel groot en lang te zijn maar dat is volgens ign.
Maar dit:
A beautiful, richly detailed world that suffers just a bit from drops in framerate.
Oeps
Maar de framerate drops zijn voornamelijk in de X360 versie, ps3 versie niet (heb het goed opgezocht voor jullie).
...en een God of War killer had ik zelf niet verwacht. Dat is dan toch weer een klasse hoger dan de meeste spellen imo
Toen ze minder streng waren had ik veel miskopen gedaan, was pure geldverspilling en dus kijk ik nooit naar metacritic, veel te veel verschillende meningen waardoor je niet meer weet waar je naar moet kijken.
Halo Reach vind ik dan wel weer een beetje overdreven met 9.5 maar dat geeft bijna iedereen (metacritic).
Sowieso zijn scores vaak erg subjectief - ik heb ook vrienden die vinden dat je met een 7,5 of een 8 een kutspel te pakken hebt. Terwijl dat toch nog altijd ver boven het gemiddelde van een 5 of 6 zit.
Het laatste gedeelte van de review heeft ie het over de framerate drops, ps3 heeft het dus niet, jammer dat deze game niet voor pc is want daar zit ik nu mee.
Blijkbaar zijn de framerate drops alleen een issue met de review code en zouden deze problemen in de final release weggewerkt zijn. Het zal me benieuwen - ik hoop ten zeerst dat dat ook echt het geval is.
gamespot review
Het laatste gedeelte van de review heeft ie het over de framerate drops, ps3 heeft het dus niet, jammer dat deze game niet voor pc is want daar zit ik nu mee.
kojima verwaarloost altijd pc gamers avmerode,,wist je dit dan niet

demo is kort, maar zeker een game die me aandacht heeft!!
Demo net gespeeld op de x-doos en de graphics zijn behoorlijk indrukwekkend te noemen op ze zachts gezegd.
demo is kort, maar zeker een game die me aandacht heeft!!
ben met je eens marco,ik ga hem binnekort halen
check maar mediaoffer.nl

De graphics zijn aardig, maar kunnen niet met het beste mee op de PS3. Facial animations zijn wat knullig en er is meer dan eens sprake van kartelrandjes. Ook het leveldesign is nou niet meteen origineel of sterk te noemen. Qua actie is het gewoon in de lijn 'God of War' en 'Dante's Inferno' zonder iets noemswaardigs toe te voegen. Nergens wordt naar mijn mening ook het niveau van die spellen gehaald.
Ik vis hem wel een keer uit de budgetbakken, 60 euro is me echt teveel voor dit spel.
voor de rest gebeurde er ook verder nix,dus welke demo heb jij eigenlijk gespeeld.
de game heeft overal hoge waardering,dus dan moet je niet komen met een miezerige demo die maar 6 minutjes duurde.
de game is zeker weten 60 euro waard als je het vergelijkt met andere games.
check de reviews effe en dan zie je hoe bruut deze game wel is.
De reviews kunnen verder best goed zijn, maar daar heb ik verder een broertje dood aan. Alsof elk hoog gewaardeerd spel per definitie door iedereen goed gevonden zou moeten worden.

de graphics waren prachtig,en andere levels zijn nog mooier kan ik je vertellen.
de gameplay viel je VIES tegen,ik vond de gameplay juist lekker en soepel.
misschien is deze game gewoon niet voor jou bedoeld
.