menu
poster

Dragon Ball Z: Super Fighting Story 2 (1993)

Alternatieve titel: Dragon Ball Z: Super Butouden 2

mijn stem
4,50 (3)
3 stemmen

Super NES
Fighting
single player / multi player

Ontwikkeld door Tose
Uitgegeven door Bandai

Dit deel van Dragon Ball Z: Super Butouden neemt plaats gedurende de gevechten tegen Perfect Cell, Inclusief de zijverhalen over Bojack en Broli de legendarische Super Saiyan. Je kunt kiezen voor bekende Dragon Ball Z personages zoals Gohan, Cell en Trunks. De basis elementen van Super Butouden zijn hetzelfde gebleven zoals het split screen en de speciale aanvallen. Er zijn drie verschillende spelmodi. Story mode, versus mode en tournament mode.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=irM6nUjmp6s

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar
Game_Kaza
Ik vind niet snel een Dragon Ball Z game slecht, maar men, de Super Butouden reeks viel toch vies tegen.
Het is de split screen die alles verpest. Het werkt gewoon totaal niet lekker. Als ze gewoon de camera een beetje konden uitzoomen was het al een stuk leuker. Voor de rest is het best grappig te spelen.

2*

avatar
5,0
ik vind het toch wel een goeie game

avatar van theo79
4,0
Dit vond ik destijds een geweldige fighting game waarin je veel special moves kon doen. Ook de grote vuurballen die je op elkaar kon afvuren waren spectaculair. Nu in deze tijd ervaar ik het spel helaas als wat te traag. Zou graag nog eens een Dragon ball game in deze stijl willen zien maar dan wel eentje waarbij het tempo wat hoger ligt. En nee dan doel ik niet op Dragon ball fighterz ondanks dat ik dat ook een goede fighting game vind.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:40 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.