menu

NBA Hangtime (1996)

Alternatieve titel: NBA Maximum Hangtime

mijn stem
3,38 (4)
4 stemmen

PC / Nintendo 64 / Arcade / Super NES / Sega Mega Drive/Genesis / PlayStation
Sports
single player / multi player / online (verschilt per platform)

Ontwikkeld door Midway en Funcom
Uitgegeven door Midway en GT

In NBA Hangtime speel je twee-tegen-twee basketbal. Je hebt de beschikking tot 29 NBA teams uit het seizoen 1996-1997. Ga met welbekende spelers als Dennis Rodman, Karl Malone, Rik Smits en vele anderen aan de slag en haal de meest extreme dunks uit.

zoeken in:
avatar van Shinobi
4,0
Ah, m'n tweede toevoeging.

Met deze game heb ik echt goede tijden beleefd.

Het was echt puur arcade basketbal, gewoon twee tegen twee. Dit was ook wel noodzakelijk, omdat een match best wel snel gaat. Ik bedoel voor je het weet staat er weer iemand bij jouw basket en andersom.

Wat mij vooral zo goed beviel waren die geniale over the top dunks die je kon doen. Je kon echt salto's maken noem het maar op. Je kon zelfs met twee spelers tegelijk zo een dunk maken, dan deed jij eerst jouw move en dan paas je de bal naar je teamgenoot die ook weer uit z'n dak gaat. Het commentaar hierbij: 'Boomshakalaka'.

En als je erg goed speelde met een basketballer was je 'on fire', dit betekende dat je zo een beetje van overal kon scoren en je schoten konden amper geblokt worden. Je kon zelfs met twee spelers 'on fire' staan.

Graphics waren op zich wel aardig, alleen het leek net of ze een foto van een basketballer gewoon op het poppetje hadden geplakt. Maar goed daar valt wel mee te leven. Het enige wat ik jammer vind is dat Jordan er niet in zit, maar dat zal waarschijnlijk wel te maken hebben dat rond die tijd ook Space Jam uitkwam en hij aan allerlei contracten zat verbonden.

Muziek was op zich wel aardig, in ieder geval niet irritant.

Je eigen speler maken was wel lachen, je kon 'm zelfs bijnamen geven hoe de commentatoren 'm zouden noemen enz.

Al met al toch een uitermate vermakelijke game die ik 4, 0 sterren geef.

Gast
geplaatst: vandaag om 12:03 uur

geplaatst: vandaag om 12:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.