menu
poster

Chase H.Q. (1988)

Alternatieve titels: Taito Chase H.Q. | Taito Presents Chase H.Q. | Chase H.Q.: Secret Police | Taito Memorial: Chase HQ

mijn stem
3,38 (4)
4 stemmen

Arcade / Amstrad CPC / Atari ST / Commodore 64/128 / Commodore Amiga / MSX Series PC / Nintendo Entertainment System / Sinclair ZX Spectrum / TurboGrafx-16 / Game Boy / Sega Master System / Sega Game Gear / Sega Saturn / Game Boy Color / Nintendo Wii
Action / Racing
single player / multi player (verschilt per platform)

Ontwikkeld door Taito
Uitgegeven door Taito, Ocean, Electrocoin, Metro3D en Jorudan

In Chase H.Q. speel jij voor undercoveragent, het is aan jou om levensgevaarlijke wegpiraten van de weg te halen. In Chase H.Q. zijn er vijf levels te bespelen, nadat je een level succesvol hebt afgesloten kan aanpassingen doen aan je auto, zoals kogelvrije ramen, zodat, als de criminelen op je gaan schieten, je niet meteen het loodje legt. In de strijd tegen criminaliteit mag je ook niet alles riskeren, vanwege de veiligheid van de burgers.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:38 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:38 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.