menu
poster

Phalanx (1991)

mijn stem
3,12 (4)
4 stemmen

Super NES / Game Boy Advance / Nintendo Wii
Shooter
single player

Ontwikkeld door Kemco en Zoom
Uitgegeven door Kemco en Contact Data

In Phalanx neem je controle over een schip uitgerust met de meest moderne apparatuur. De bedoeling is al je tegenstanders om zeep te helpen. Vijandelijke schepen laten powerups achter die jij kunt oprapen. Op deze manier kun je je aanvalspositie versterken.

zoeken in:
avatar van Squall Lionheart
Squall Lionheart (moderator)
Gare snes cover .

avatar van PC.ENGINE.FAN
2,5
En een rare naam als ze DIT bedoelen. Ik ben vast een van de velen die dit spel ook FAALANGST noemde, of niet? Schijnt trouwens dat je het uitspreekt als Feelenks, als ik de herinneringen van de film Aliens erbij pak

"Indepently targeting Particle beam Phalanx, WHAM fry half a city with this puppy!"


Het is mij een raadsel waarom het later nog naar de GBA gepoort werd. Ik vond bijvoorbeeld Bio Metal dat hier verdacht veel op leek, toch stukken beter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.