menu
poster

Speed Racer: The Videogame (2008)

Alternatieve titel: Speed Racer: De Game

mijn stem
2,00 (11)
11 stemmen

Nintendo Wii / PlayStation 2 / Nintendo DS
Racing
single player / multi player

Ontwikkeld door Sidhe
Uitgegeven door Warner Bros.

Speed Racer: De Game is een racegame gebaseerd op de gelijknamige film. In het spel speel je met negentien personages uit de film, waaronder natuurlijk Speed Racer zelf, Racer X en Trixie. Race over circuits met onder andere loopings, kurkentrekkers en andere gevaarlijke elementen. Jij moet proberen om als eerste de finishlijn te bereiken. Om je hierbij te helpen heb je 'car-fu' tot je beschikking. Net als in de film kan je met speciale snufjes voor de auto jezelf beschermen of de tegenstander hinderen.

zoeken in:
avatar van hans jacobs
1,0
vind ik persoonlijk het slechste race spel ooit gespeeld

avatar van Grovonion
Heel zeker niet het slechtste race spel dat ik ooit heb gespeeld. Eerste kwartier smaakt wel naar meer. Er is veel actie, je kunt stunts uitvoeren onderweg en je tegenstanders tijdelijk uitschakelen met een soort mini-game tijdens de race. Grafisch is het ook best te pruimen, kleurrijk en snel zoals de film. Rubber-banding stoort wel, omdat je nogal snel in de allerlaatste bocht verliest zonder een idee te hebben dat de tegenstander nabij is, dat voelt onfair aan.

Ik speel wel de DS versie, misschien dat die beter is dan de Wii versie die de meesten hier gespeeld lijken te hebben.

avatar van Sinner
Grovonion schreef:
Ik speel wel de DS versie, misschien dat die beter is dan de Wii versie die de meesten hier gespeeld lijken te hebben.


Ik denk dat de meeste van die stemmen in het absurde vakje 'haatstemmen' vallen. Heb Speed Racer ook op de Wii gespeeld bij een gezamelijke vriend destijds en zo slecht als de scores hier doen lijken was het echt niet. Geen topper maar ook geen drie-letter troep. Is er eentje die ik vroeg of laat nog wel toevoeg aan mijn Wii collectie. Wist zelfs niet dat er een DS versie van was.

In 2026 buiten mijn xboxone ook maar mijn (3)DS en WII heel actief terug uitgraven ipv eens 'sporadisch' op een zondagmiddag eens aanzetten.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.