menu

Grand Prix World (1999)

mijn stem
4,00 (3)
3 stemmen

PC
Simulation
single player

Ontwikkeld door MicroProse
Uitgegeven door Hasbro

Grand Prix World is een uitgebreid manager-spel over het runnen van een Formule 1 team in het seizoen 1998. Kan jij in tien jaar tijd een achterhoedeteam naar de top brengen? Regel alles voor je team, daarbij valt te denken aan sponsordeals, verbeterde motoren, banden met de juiste grip en personeel.

zoeken in:
avatar van Bahamut Zero
4,5
Leuke Formule 1 manager waar ik toch zomaar een paar uur achter kan zitten. Echte uitdaging is om Minardi en Tyrrell (de 2 achterhoede teams in die tijd) naar de wereldtitel te sturen. Tegenwoordig bestaan er ook 2007 mod's voor dit spel wat het toch een beetje up to date houdt.

4,5* vanwege de optie's, je kan werkelijk (bijna) alles regelen!

Gast
geplaatst: vandaag om 12:10 uur

geplaatst: vandaag om 12:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.