Dr. Salvador
Ik begon met enig argwaan aan deze game omdat Evil Dead a fistfull of Boomstick een ENORME schijtgame was!. Ik heb wel een aantal erg slechte games gespeeld, maar die game was misschien wel de allerslechtste!. Samen met 12 bejaarden naar een marathon Lingo van 7 uur kijken is volgens mij nog leuker dan om die game te spelen!.
Maar goed, dat wilde ik nog even kwijt over de eerste Evil Dead. Ik begon met deze game omdat de game er wel erg leuk uitzag, en wat blijkt: Het was bij momenten ook een hele leuke, en plezierige game!

.
Het begon dat Ash wakker werd in de klassieke blokhut, waar de geniale scene ( dat Ash met het elandenhoofd gaat lachen ), meteen begint. Dat vond ik al erg leuk!. Toen kwamen er een paar zombies aan. Ze zagen er nog steeds niet eng uit, maar eerder grappig. En dat was leuk, dat ze er tenminste grappig, en gevarieerd uitzagen. De zombies uit het vorige deel waren misschien net zo eng als Bassie de Clown.
De gameplay werkt wel aardig. Ash zaagt er oplos, en het is wel leuk om te doen, niet echt spectaculair, maar wel leuk. In deel 1 was het zagen met de kettingzaag net zo leuk als de gemiddelde aflevering van The Bold and the Beautiful. Niet leuk dus!

.
Grafisch niet de mooiste game, maar ook zeker niet de slechtste. De buiten locaties zagen er alleen een beetje simpel uit, maar de binnen locaties waren wel mooi, en ook wel gevarieerd. Net als de vijanden. De vijanden waren nu wel leuk, en gevarieerd. Inclusief enkele hele leuke bosses ( laatste boss niet meegerekend ). Het was prima voor elkaar!

.
De muziek was leuk, en grappig, en de stem van Bruce Campbell was ook weer erg goed gedaan!. Je had nu ook een leuke dwerg bij je. Die dwerg kon je schoppen, vermalen, verbranden, en versnipperen!. Met een humoristische zin als gevolg. Zie nou maar dat het wel grappig kan zijn!. Deel 1 was net zo grappig als een dooie papegaai!. Niet grappig dus!.
Voor de rest was het wel een leuke game. Soms was het wel heel veel van hetzelfde, en tegen het einde werd het nogal eentonig, en werden de monsters ook iets minder. Een dikke, explosieve pinguïn?. Nou, ik heb betere monsters gezien.
Toch wel een:
2,5 / 5,0.
In het begin was het een leuke game, tegen het einde werd het een beetje teveel van hetzelfde.
Toch heb ik er wel plezier aan beleefd, en vooral de begin levels waren erg leuk gedaan!.
Gewoon een leuke game, met soms enkele gebreken, maar storend zoals deel 1 werd het bijna nergens

.