menu

Perfect Assassin (1997)

mijn stem
3,70 (5)
5 stemmen

PC / PlayStation
Adventure / RPG
single player

Ontwikkeld door Synthetic Dimensions en Veritas
Uitgegeven door Grolier en PMR

Voor de Perfect Assassin, half mens, half machine en de beste van de hele cosmos, zijn paranoia en onzekerheid vaak vaste onderdelen van zijn werk. Maar als hij tijdens een van zijn belangrijkste missies, bij landing op de planeet Kar-Naq, plotseling zijn geheugen kwijt is, krijgen deze begripppen een nieuwe betekenis. Hij zal moeten zien te overleven op een vreemde vijandige planeet, opgejaagd door onbekenden met alleen zijn oude instincten als wapen. Al snel ontdekt hij de gigantische stad Kobrai, waar blijkbaar vele volken, zoals Pra'min, Jakhari en Doolans door elkaar wonen. Langzaam komt zijn geheugen op gang en zal hij eerst het doel van zijn missie moeten terugvinden, voor hij hem kan uitvoeren.

zoeken in:
avatar van Danielo.
3,0
Redelijk leuke en soms moeilijke point 'n click die vroeger voor een paar euro bij de Blokker en Kruidvat lag. Doet sterk denken aan 't Star Wars universum.

Gast
geplaatst: vandaag om 23:31 uur

geplaatst: vandaag om 23:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.