logo GamesMeter menu
logo GamesMeter
poster

Cotton Reboot! High Tension! (2025)

mijn stem
geen stemmen

Nintendo Switch / PlayStation 4 / PlayStation 5
Shooter
single player

Ontwikkeld door BEEP
Uitgegeven door BEEP en Clear River

De vraatzuchtige heks Nata de Cotton is terug van weggeweest! Duik in deze verbeterde, opwindende 'shoot 'em up' met een heks in de hoofdrol. Dit vervolg op de side-scrolling shoot 'em up Cotton Reboot! is volledig opnieuw ontwikkeld. Hoewel 'Willows' een belangrijk onderdeel vormen van de Cotton-reeks, hebben ze ditmaal een sinistere gedaante aangenomen en het elfenrijk in chaos gestort. Het nieuwe personage Macaron vergezelt Cotton en Silk tijdens dit absurde avontuur. Naast de terugkeer van klassieke magie zoals "Fire Dragon" en "Lightning" introduceert de game een nieuw aanvalsysteem genaamd "Enemy Capture", waarmee je vijandelijke personages kunt inzetten om de levels te voltooien.

  • vanaf donderdag 22 oktober te koop voor de Nintendo Switch
  • vanaf donderdag 22 oktober te koop voor de PlayStation 4
  • vanaf donderdag 22 oktober te koop voor de PlayStation 5

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=rIqmaZd83jc

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Banjo
Cotton Reboot! High Tension! borduurt verder op Cotton Reboot! (2021).
Dat deel was al zeer leuk dan komt dit ook wel goed. Veel luitjes denken nog steeds dat dit kinderspel is maar onder de mooie beelden gaat een hardkoor shooter te werk. Ik ga hier wel mee aan de slag natuurlijk, het is ook het perfecte genre om tussen ander games door te spelen!.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.