menu

No Straight Roads 2 (2026)

mijn stem
geen stemmen

PC / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X/S / Nintendo Switch / Nintendo Switch 2
Action / Music
single player

Ontwikkeld door Metronomik
Uitgegeven door Shueisha

Het begon met ROCK... Nu is het tijd om te ROLLEN! Ga mee met rockrebellen Mayday en Zuke op tournee om de internationale hitlijsten te beklimmen en het op te nemen tegen een nieuwe lichting muzikale megasterren. Dit keer is Bunkbed Junction niet alleen: twee nieuwe speelbare bandleden sluiten zich aan bij de band, elk met hun eigen muziekstijl en gameplay. Ga op wereldtournee, vier de muzikale diversiteit en ontdek nieuwe geluiden in NSR2! Het vervolg op de cultfavoriete ritme-actiegame breidt alles uit... het betekent grotere steden, dynamischere gevechten, diepgaandere gameplay en een genre-diverse soundtrack om de wereld te veroveren.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=kQikJnLrSXU

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Fonzzz002
Fonzzz002 (crew)
geplaatst:
Deze is in één klap bovenaan mijn to-do list gekomen (met uitzondering van RE9, misschien). Deel 1 is een game die veel meer aandacht verdiend dan het heeft gekregen en behoort tot één van mijn favorieten van de laatste paar jaar. De omschrijving van dit vervolg klinkt als een logische uitbreiding op wat de voorganger deed, ipv een uitgebreide DLC. Dit wordt een dag-1 aankoop.

avatar van Sinner
geplaatst:
Moet de eerste nog 'officieel verder spelen', maar hij is inderdaad danig leuk dat een deel 2 zeker welkom is. Dit soort brawlers met wat unieke of kleurrijke toestanden in verwerkt vind ik zelf ook absoluut te pruimen.

Gast
geplaatst: vandaag om 19:58 uur

geplaatst: vandaag om 19:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.