
King Kong (2005)
Alternatieve titel: Peter Jackson's King Kong
Game Boy Advance / Nintendo DS / Nintendo GameCube / PC / PlayStation 2 / PlayStation Portable / Xbox / Xbox 360
Adventure / Action
single player
Ontwikkeld door Ubisoft
Uitgegeven door Ubisoft
In Peter Jackson's King Kong speel je als Jack en als King Kong zelf. Als Jack moet je zien te overleven in een wereld vol dinosauriërs en andere roofdieren. Samen met Ann Darrow en andere bemanningsleden vecht je je een weg terug naar het schip. Als Kong zelf probeer je Ann Darrow te beschermen tegen dino's, baan je je een weg door de jungle en beklim je uiteindelijk zelfs het Empire State-Building.
Verder heb ik dit spel te weinig gespeeld om een oordeel te geven.
Leuk detail: Steeds als er een beest in de buurt is dat jou dood wil hebben komt er een soort van spannend muziekje op. En omdat dat in de First Person is, is dat écht spannend.
Zeer geslaagd spelletje dus, 4*

4.5*

Het spelen voor king kong is al een stuk minder. Alleen wanneer je met de dino's moet vechten heb je te maken met werk. Voor de rest is het spelen met kong niet moeilijker dan je handen wassen.
Jammer van dit spel is ook dat het niet lang duurt voor je het uit hebt gespeeld. Als je intresse hebt in de extra's dan moet je nog wel de levels overdoen en zo veel mogelijk punten halen dus daar weten ze je wel bezig te houden.
3,5.

geen geld voor `n orgineel PS2 spel.

@ Rudiger: Netjes. Ik had m bij de launch voor 20 euro op de kop weten te tikken (limited edition). Erg leuk spel! 4*

*3,5

en ook wel revolutinaire gameplay, aangezien je niks in beeld ziet staan over je ammo, HP, of radar of wat dan ook.
Wat ik ook vet vind is als je op knop drukt zegt hij hoeveel ammo je hebt, maar als hij buiten adem is lukt dat hem niet meer, vind ik erg mooi gemaakt.




4 sterren. Erg goed (speciaal voor een filmgame)
maar toch wist hij me niet echt goed te boeien
grafisch ziet het er wel ok uit
maar de besturing vond ik niet helemaal goed werken
3 *

Waarschijnlijk erg gaaf als je het tot Kong schopte, maar tot daar heb ik het niet gered.. ik vond het te saai als jack.. 2,5 * daarom
Te saai als Jack? Ik vond het juist prachtig. (Zie vorig bericht) En het duurt niet lang voordat je bij Kong bent. Het is een vraai klein spel. Ik leen het ditmaal en ben van plan het volledig uit te spelen. Verhoogt met 0,5*
Daarom zou ik even als ik jou was eventjes doorzetten en vervolgens kan je met King Kong spelen, dikke fun!

PS2: 4 sterren.
PSP: 1 ster.
een erg sfeervol detailtje is dat als een 'beest' je gebeten heeft dat je gaat bloeden en dan voel je als het ware door de vibratie van de joystick het hart kloppen van jack en er komt dan zo'n als-iemand-dood-is liedje.
erg sfeervol spel dus!
ik geef het 4.5 sterren
Dit is 1 van de weinige goede film naar game overzetting.
3,5*
3.5*

Ik vond het als Jack echt schitterend, ik had alleen soms moeite om met Kong te spelen, het vechten lukte wel, maar de rest niet, waar zijn speciale moves waren vereist.
Echt fantastisch spel!

Uitspelen en het is gebeurd, maar ben er wel mee eens dat de game behoord tot 1 van de beste film-games genre.
De game verdient eigenlijk ook geen onvoldoende maar wat ik al zei replay-value is zeer belangrijk.