menu
poster

Zebulon: A Lost Cat (2024)

mijn stem
geen stemmen

PC / Nintendo Switch
Platform
single player

Ontwikkeld door Potico en NuSan
Uitgegeven door Potico

Het helpt dat stinkend groen eten overal voor het grijpen ligt! Ongeacht de valstrikken en valpartijen, Zebulon kan altijd weer opstaan, hij zal nieuwe trucs leren en hogere en verder gelegen plaatsen bereiken. Zelfs de dood is niet het einde, maar slechts een kleine tegenslag en een uitnodiging om verder te dwalen. Zebulon is een kleine 2D-platformgame met metroidvania-mechanica, waarbij je vaardigheden en observatie moet gebruiken om de krachten van Zebulon te ontwaken in een wereld vol verrassingen en lastig navigeerbare omgevingen.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=tfD1zEAB33U

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:07 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:07 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.