menu

Sniper Elite: Resistance (2025)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

PC / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X/S
Shooter
single player / online

Ontwikkeld door Rebellion
Uitgegeven door Rebellion en Fireshine

Sniper Elite: Resistance biedt sluipschutter-mechanismen, stealth en tactische third-person-gevechten en vestigt de aandacht van de serie op een verborgen oorlog, ver van de frontlinies, diep in het hart van bezet Frankrijk. In een nieuw verhaal dat parallel loopt met Sniper Elite 5 neemt Harry Hawker, agent van de Special Operations Executive (SOE), voor het eerst het voortouw als hij een verraderlijke nieuwe Wunderwaffe ontdekt - iets dat zo krachtig is dat je hiermee gegarandeerd de oorlog kan winnen, de nazi's hebben echter hetzelfde doel voor ogen. In samenwerking met het Franse verzet moet deze dodelijke toevoeging aan het arsenaal van het Reich worden geëlimineerd. Meerdere Kill List-doelen en verschillende infiltratie- en extractiepunten geven je een ruime keuze bij het bereiken van doelstellingen en het creëren van je eigen speelstijl. De volledige campagne kan ook in coöp worden ervaren. Vecht samen met een bondgenoot tegen de nazi-oorlogsmachine om wapens, items en tactische kennis te delen, en help elkaar weer overeind tijdens de strijd als je ten onder gaat tijdens vuurgevechten.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=lyqDitom1QQ

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Banjo
Ik meende dat ze hier een soort massively multiplayer online (mmo) game van wilde gaan maken.
Wat mij wel aardig leek.. maar daar zijn ze toch van afgestapt, desalniettemin kijk ik hier toch wel naar uit.
Het is al weer een tijd geleden dat ik een Sniper Elite game voor het laatst gespeeld heb (deel 4 was niet mijn kop thee).

avatar van centurion81
centurion81 (moderator)
Eerste keer met n andere protagonist ook!

avatar van Confusie
Is een begin maar een andere setting dan tweede wereldoorlog was ook eens tof geweest misschien.

avatar van Confusie
Serie kan toch echt wel wat meer progressie gebruiken dan enkel een andere character.

Afgaande op reviews is het niet meer dan een stel nieuwe levels verder.

Meer een expansion dan een vervolg lijkt mij.

Je moet wel echt die hard fan zijn die er maar geen genoeg van kan krijgen ik kom in ieder geval voorlopig nog wel toe met 4 en 5 die exact hetzelfde doen.

avatar van Banjo
Sniper Elite: Resistance Review - Deja Vu - GameSpot
een 6

Een Déjà vu we waren er al bang voor... een totaal andere setting dat had het nog kunnen redden.
In een moderne wereld met vernieuwende gameplay misschien, of toch maar die massively multiplayer online optie!?. Ik ga hem wel halen als de prijs flink gezakt is, ik heb altijd wel een zwak voor dit soort spellen.

avatar van Confusie
Een Vietnam setting lijkt mij wel gewaagd.

Zijn niet enorm veel games geweest met dat thema in tegenstelling tot WWII.

Neem het levensverhaal van deze meneer bijvoorbeeld.

Daar kun je wel iets op baseren.

avatar van Banjo
Een Apocalypse Now verhaal,
Het oerwoud op de boot en in de tempels en je hebt gelijk al een geweldige eindbaas. Daar zouden ze iets mee moeten doen.. en als je die zelfde opbouw van spanning in het spel kan brengen. Nou dan heb je alle aandacht van gamers en filmliefhebbers op je gericht.

Gast
geplaatst: vandaag om 00:58 uur

geplaatst: vandaag om 00:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.