menu

Commando (1985)

mijn stem
3,10 (25)
25 stemmen

Amstrad CPC / Apple II / Atari 7800 / Commodore 64/128 / Commodore Amiga / MSX Series PC / Nintendo Entertainment System / PC / Sinclair ZX Spectrum
Action
single player

Ontwikkeld door Capcom
Uitgegeven door Elite

Verschillende levels wachten op jouw super-harde Commando. Gewapend met een standaard geweer en een aantal granaten, moet je hordes Nazi's doden, die gewoon rondlopen of vanuit een schuilplaats aanvallen.

zoeken in:
avatar van Onderhond
3,0
Beremoeilijk spel was dit op de NES. Ben nooit echt heel ver gekomen, maar heb het wel een goed aantal keer kunnen proberen. Typische veel te moeilijke games waar je als kleine kon achterkruipen om je tanden helemaal op stuk te bijten.

Toen games nog moeilijk waren. Verder ook niet echt helemaal mijn ding dit. Had liever vliegtuigjes enzo

3*

avatar van JonnieBrasco
3,0
Ook op de Commodore64 was dit té moeilijk. Vaak geprobeerd maar ook nooit echt ver gekomen. De tune van dit spel is een klassieker! 3*

Gast
geplaatst: vandaag om 23:37 uur

geplaatst: vandaag om 23:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.