logo GamesMeter menu
logo GamesMeter
poster

Redout II (2022)

Alternatieve titel: Redout 2

mijn stem
geen stemmen

PC / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Nintendo Switch / Xbox One / Xbox Series X/S
Racing
single player / online

Ontwikkeld door 34BigThings
Uitgegeven door 34BigThings en Saber

Het snelste racespel in het universum. Redout 2 is een eerbetoon aan klassieke arcade-racegames en het vervolg op het door recensenten geprezen Redout, waar racen door de dystopische woestenij van een halflege aarde een van de populairste sporten in het melkwegstelsel is. Bereik onmogelijke snelheden in opzwepende futuristische races in een uitgebreide singleplayer campagne en competitieve multiplayer. Uitgebreide besturingssystemen, krachtige hovership-aanpassingen en een geweldige soundtrack maken Redout 2 de beste anti-zwaartekrachtracer.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=tWOfwYRju8o

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Sinner
...en ook vandaag dan maar een half uurtje in Redout 2 gestoken en verdorie. Ik vond deel 1 aardig spelen, maar dit tweede deel kan zich met gemak scharen tot de beste futuristische racers op de markt. De controle is bijzonder strak (links voor te sturen, rechts voor lichtjes bij te stragen), twee soorten boosts, en ja, ook bij de loopings en de jumps moet je rekening houden met de neus van je toestel (achter en vooruit) om een perfecte landing te maken. Het klinkt wat ingewikkelder dan het is, want dankzij de eerste paar missies heb je het in no-time onder de knie.

En graphics en bijbehorende muziek zijn gewoon adembenemend. Ik weet dat hier een Switch versie van is, maar dit is er dus eentje dus ik echt wel aan me voorbij moet laten gaan, (hoewel er behoorlijk wat aan de instellingen kan beknopt worden). Ik noem de combinatie muziek dan overigens wel adembenemend, maar is eigenlijk is het niet zo mijn ding, maar in combinatie gameplay en setting past het hiet wonderwel bij.

Het vult op de Playstation hetzelfde gat in de markt (Wipeout) dat Fast RMX al bij Nintendo deed (F-Zero), en met verve.

avatar van FlorisV
geplaatst:
Voor 1,50 bij Instant Gaming nu.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.