logo GamesMeter menu
logo GamesMeter
poster

Twisted Tower (2026)

mijn stem
geen stemmen

PC
Shooter
single player

Ontwikkeld door Atmos
Uitgegeven door 3D Realms

Tiny, een 18-jarige sukkel, is smoorverliefd op Charlotte, zijn jeugdliefde. Samen delen ze een passie voor de wereldberoemde spelshow The Twisted Tower, gepresenteerd door de miljardair en speelgoedmaker Mr. Twister. Diepbedroefd door Charlotte's verloving met de pestkop van school, Preston, droomt Tiny ervan op een dag naar de top van de Twisted Tower te klimmen en Charlotte ten huwelijk te vragen live op televisie. Tiny is geschokt als hij een Velvet Ticket in een speelgoedverpakking vindt en wil $ 10.000.000, roem over de hele wereld en uiteindelijk Charlotte's hand in het huwelijk winnen. Maar terwijl Tiny de gruwelijke Twisted Tower beklimt, ontdekt hij dat deze vrolijke toren niet is wat het lijkt.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=g6blsoRi92o

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Sinner
Deze ziet er trouwens ook bijzonder goed uit. Lijkt een beetje op een kruising tussen de Bioshock games en een retro-shooter. Lekker bizar thematisch. Staat een demo van op steam zag ik net - dus maar meteen op downloaden gezet. Best veel interessante shooters dit jaar.

Edit: ik vind de demo in ieder geval heerlijk. Het voelt inderdaad een beetje aan als Bioshock, en zo ziet het er bijwijlen ook uit - maar de bizarre setting en vijanden zorgen ervoor de het mij in ieder geval heel erg trekt.

avatar van Sinner
geplaatst:
Release datum is intussen ook bekend. 18 augustus. Ik vermoed dat de game een beetje over het hoofd gezien zal worden - maar ben toch nog steeds benieuwd. Een Bioshock x Alice in Wonderland esthetiek met erg degelijke gameplay en een paar erg geinige trucjes. afgaande op de demo. Wel weer klote dat het in dezelfde maand als Star Wars Zero Company arriveerd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.