menu

Megami Ibunroku Persona: Ikuu no Tou Hen (2006)

Alternatieve titels: G-MODE Archives+: Megami Ibunroku Persona: Ikuu no Tou Hen | Alternate Goddess Tale Persona: Otherworld Tower Chapter

mijn stem
geen stemmen

Mobile / Nintendo Switch / PC
RPG
single player

Ontwikkeld door Atlus, BBMF en G-Mode
Uitgegeven door Atlus en G-Mode

Ikuu no Tou Hen is een originele 3D-dungeon-crawler-RPG gebaseerd op Megami Ibunroku Persona. Belangrijke elementen uit de serie, zoals demonenonderhandeling en demonische fusie, komen hierin aan bod, aangezien de game op dezelfde manier functioneert als de originele titel. Kerkers worden willekeurig gegenereerd. Als je sterft terwijl je in de toren bent, verliest de speler al het geld, de voorwerpen en de uitrusting die hij bij zich had. Na de strijd in het SEBEC-gebouw transporteert het DEVA-systeem het gezelschap van de hoofdpersoon naar een parallelle wereld. De hoofdpersoon, Maki Sonomura en Masao Inaba worden wakker en ontdekken dat ze gescheiden zijn van de anderen. Igor en de Velvet Room zijn echter ook met deze ruimte verbonden. Volgens Igor zullen ze, om aan deze alternatieve dimensie te ontsnappen, een bol en hun metgezellen moeten verzamelen en naar de top van de toren moeten reizen om het ruimte-overgangsapparaat te bedienen. Ze komen een meisje tegen dat ook probeert te ontsnappen met behulp van het apparaat bovenaan de toren. Ze reizen met haar mee terwijl ze de toren beklimmen, terwijl zij zich herenigen met hun vrienden. Bovenaan ontpopt het meisje zich als een demon die wil ontsnappen naar de mensenwereld.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=iqhX_nxaKMM

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 16:20 uur

geplaatst: vandaag om 16:20 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.