menu
poster

Spica Adventure (2003)

Alternatieve titel: Supikaadobenchā

mijn stem
geen stemmen

Mobile / Arcade / Nintendo Switch / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X/S
Platform
single player

Ontwikkeld door Taito en Dreams
Uitgegeven door Taito, ININ en Strictly Limited

In dit arcadespel moet de heldin een reeks levels doorlopen vol abstracte en cartooneske gevaren. Het enige wapen van de heldin is een paraplu, maar die kan op meerdere manieren worden gebruikt; ze kan vijanden ermee aanvallen, over watermassa's zeilen, de punt in een muur planten waardoor je in de hoogte kunt springen. Daarnaast kun je hiermee zachtjes over horizontale openingen zweven en kogels weerkaatsen als de paraplu omhoog staat. De levels zijn op zo'n manier gebouwd dat je er snel doorheen moet, aangezien er een robot is die het scherm vult en jou zal achtervolgen als je niet snel genoeg de omgevingen doorloopt. De levels vertakken zich na voltooiing, wat de speler de vrijheid geeft om een volgende bestemming uit te kiezen.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=HP7rF_d8j64

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.