menu

Terra Diver (1996)

Alternatieve titel: Sōkyūgurentai

mijn stem
geen stemmen

Arcade / Sega Saturn / PlayStation / Mobile
Shooter
single player / multi player

Ontwikkeld door Raizing
Uitgegeven door Eighting, Electronic Arts, Data East en Hamster

Terra Diver is een verticaal scrollende shooter. De speler kiest één van de drie verschillende schepen - rood, groen of blauw - elk met hun eigen piloot, vuurpatroon en laserweb. Elk schip heeft een standaardkanon en een bom, maar het meest kenmerkende van deze aspecten is het laserweb: als je de knop voor het standaardkanon ingedrukt houdt, worden omringende vijanden vernietigd. Nadat de hulpbronnen van de aarde, met name fossiele brandstoffen, zijn uitgeput, werken talloze handelsbedrijven samen met NASA en beginnen ze ruimteprogramma's te starten die gericht zijn op het vinden van hulpbronnen buiten de thuisplaneet. Mijnbouwfaciliteiten zijn gevestigd in verschillende gebieden buiten de aarde, met name op grote asteroïden in de buurt van de maan en vooral op Mars. Uit deze gebieden worden verschillende bronnen gevonden en naar de aarde gedistribueerd die helpen bij de wereldeconomie. Na jaren van distributie van ruimtemiddelen begonnen de afzonderlijke bedrijven echter aanvallen uit te voeren die de middelen van andere bedrijven zouden domineren. Als reactie op deze aanvallen vormden de Jin-Sei een vakbond met de JDF en begonnen ze te werken aan scholing voor ruimtejagers, waarin de beste piloten worden opgeleid om de handel in de ruimte en op Aarde veilig te stellen.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=_4M9wh1BdQY

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 07:53 uur

geplaatst: vandaag om 07:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.