menu

Moai IV: Terra Incognita (2016)

mijn stem
geen stemmen

PC / Macintosh
Simulation
single player

Ontwikkeld door Toyman
Uitgegeven door ESDigital, Buka, Big Fish, Purple Hills en Denda

Het leven in Tapa-Tui is goed. Dankzij een levendige handel met het vasteland geniet iedereen van de groeiende welvaart. Het opperhoofd en zijn vrouw Bright Light zijn de trotse ouders van tweeling Hika-Ri en Kao-Ri geworden. Niets lijkt het geluk van de dorpelingen nog in de weg te staan maar dan gaat het helemaal mis. Op een dag begint het eiland woest te beven en rollen huizenhoge golven op de kust af. De verwoestingen houden dagenlang aan en complete nederzettingen worden door het natuurgeweld weggevaagd. Uit het niets keert de rust terug. In het aarzelende eerste zonlicht zien de verbaasde overlevenden dat er nieuwe eilanden uit zee zijn opgedoken. Na zorgvuldig beraad besluiten de inwoners van Tapa-Tui naar de nieuwe eilanden te reizen om daar nieuwe nederzettingen te bouwen. Voor het zover is, moet echter eerst alle stormschade hersteld worden. Help het opperhoofd en zijn dappere werkers met het verwijderen van omgevallen bomen, het herstellen van wegen en bruggen en het verhelpen van andere schade. Begin allereerst met het vullen van de vele hongerige magen, zodat er weer volop gewerkt kan worden. Leg akkers aan en vis vijvers leeg om iedereen over genoeg energie te laten beschikken. Voltooi in elk level uiteenlopende opdrachten en bouw talrijke voorzieningen, waarmee je de gebieden weer in goede conditie laat verkeren.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=2wX3Hg9Oy9M

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 05:12 uur

geplaatst: vandaag om 05:12 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.