menu

Ravenswatch (2024)

mijn stem
geen stemmen

PC / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X/S / Nintendo Switch
Action
single player / online

Ontwikkeld door Passtech
Uitgegeven door Nacon

Gevallen helden uit volksverhalen en legenden staan aan de vooravond van een cruciale strijd tegen de Nachtmerrie die de wereld aantast in deze roguelike actiegame. Je moet je vaardigheden perfectioneren en de kracht vinden om de wezens van de Nachtmerrie te verslaan met unieke heldengaven.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=bFGMzk-G8QI

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Sinner
Dit lijkt me trouwens ook een erg leuke. Van de makers van het prima Curse of the Dead Gods (2020).. Eenzelfde soort gameplay (roguelite / diablo-achtig) maar ieder van de negen helden is gebaseerd op een bestaand fantasy of sprookjesfiguur met een donkere twist.

Wat mij betreft een aankoop vroeg of laat.

avatar van Sinner
Die aankoop was dus heel erg vroeg. Ben erg gecharmeerd door het spel, en kan zich meten met de betere roguelites ala Hades wat mij betreft. De artstyle is knap, het sfeertje lekker donker en het speelt heerlijk. Op het begin zijn maar 4 van de 9 helden unlocked (en het lijkt alsof er plek is voor nog eventuele DLC later?) maar zelfs deze 4 verschillen al danig van al elkaar dat het heerlijk is om er mee rond te experimenteren. (een beetje zoals de klasses van diablo). Je speelt dus 3 dagen (in-game) waarna er een bos verschijnt die je moet verslaan (nog niet gelukt). Leuk is dat je helden ook enigszins veranderen in de night-cycle - zo heb je Scarlet (roodkapje) die s'avonds verandert in een heuse weerwolf, wat de gameplay weer helemaal op zijn kop zet. Potjes duren ongeveer tussen pakweg een 20 minuten en een 45. (althans tot nog toe bij mij). Overigens is het dus best pittig - maar wel speelbaar met 4 spelers (ieder zijn eigen Switch wel denk ik - geen idee - nog niet geprobeerd).

Samen met Hades en Turtles Splintered Fate wat mij betreft toch wel bij de betere games in het genre. En dan moet Hades II nog officieel uitkomen.

Gast
geplaatst: vandaag om 18:05 uur

geplaatst: vandaag om 18:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.