menu
poster

Rush Rally Origins (2021)

mijn stem
3,67 (3)
3 stemmen

Android / Apple iOS / Nintendo Switch / PC / Xbox One
Racing
single player / multi player / online

Ontwikkeld door BrownMonster
Uitgegeven door Brownmonster

Rush Rally Origins combineert de klassieke actie van top-downracen uit de originele Rush Rally met de zeer geprezen graphics en physics van Rush Rally 3. Ga de strijd aan op 36 gloednieuwe unieke circuits van over de hele wereld met gevarieerde tijdstippen en weersomstandigheden Rijd over allerlei uitdagende wegdekken, zoals sneeuw, grind, zand, modder en asfalt!

zoeken in:
avatar van centurion81
centurion81 (moderator)
Beetje als Art of Rally, maar dan realistischer graphics. De game is erg positief ontvangen.

avatar van Banjo
4,0
centurion81 schreef:
Beetje als Art of Rally, maar dan realistischer graphics. De game is erg positief ontvangen.


Ja zeker dit is een behoorlijk leuke en verslavende top-down racer (vanuit een helikopter perspectief).
Het geluid is lekker rauw en de besturing voelt goed aan vooral als je in die lekkere flow zit, pak je die bochten erg soepel. Ik moet alleen de multiplayer nog even proberen dan komt mijn stem vanzelf wel.

avatar van mrdig
3,5
Leuke game, old school vibes maar ook wel weer ergens modern. Tijd terug in de sale gehaald en inmiddels alle stages, time trials etc doorlopen dus werd nu wel es tijd voor een stem. Eens ook met Banjo, verslavende game. Kon het gisteravond maar moeilijk neerleggen en heb ook ergens de neiging om voor de laatste achievements te gaan ook al zijn die heel erg grindy.

avatar van Banjo
4,0
Er zat eerst nog een bug in (tenminste in de Switch versie) dat het geluid regelmatig weg viel. Maar dat is verholpen, en ik heb ook het idee dat het rijgevoel is verbeterd door die patch!. Het blijft een erg leuk spel die mij blijft boeien, ja als je een keer weet hoe je die bochten eenmaal moet nemen... dan lijkt de uitdaging wat minder te zijn. Maar dat geeft op zich niks het competitie gevoel met de andere auto's is erg sterk gedaan.

avatar van JonnieBrasco
3,5
geplaatst:
Mijn eerste Rush Rally. Bijzonder leuke game. Hoe moeiteloos dat sturen en tegensturen gaat, terwijl als je als bijrijder mee zou kijken je zou denken dat het allemaal erg moeilijk is. Geinig dat je de auto's kan hernoemen, zodat je er toch de echte merken van kan maken. De levels zijn mooi ("gegenereerd op basis van wel 100 parameters", haha), hoewel de verschillende landen niet heel veel variatie bieden. Hoogteverschillen in de levels (ravijnen e.d.) is goed gedaan. Toch is er geen level waar je echt het gevoel hebt heel hard naar beneden te rijden, die kick mis ik wel een beetje.

In het begin vond ik het erg onnatuurlijk dat 150 km/u niet 3 x zo snel aanvoelde als 50 km/u. Want het lijkt erop dat ze de snelheidsbeleving bij lage snelheden doelbewust wat omhoog hebben gebracht, maar hoe ze dat hebben gedaan weet ik eigenlijk niet. Let maar eens op; je auto blijft maar opschakelen, terwijl het helemaal niet zo veel sneller gaat. Dat onnatuurlijke gevoel ben ik na een paar uur spelen wel kwijt. Verder valt het op hoe breed de tracks eigenlijk zijn, daar zit natuurlijk ook het geheim.van het moeiteloos kunnen sturen. Een "don't cut" kei of boom in de binnenbocht verbloemt de brede wegen heel goed. De navigator is goed te volgen, maar als deze te druk is met praten kondigt hij wel eens dingen veel later dan 3 seconden van te voren aan.

Dat je hele boomstammen kan verplaatsen zonder schademodel geeft natuurlijk aan dat dit meer arcade dan simulatie is. Maar dat de besturing, autootjes en omgevingen echt aanvoelen houdt de game wel speelbaar. Dat je nooit een horizon ziet.... is.... apart. Maar dit is dan ook geen Horizon Chase Turbo.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.