menu

Final Fantasy VII: Ever Crisis (2023)

mijn stem
geen stemmen

Android / Apple iOS
RPG
single player / online

Ontwikkeld door Applibot
Uitgegeven door Square Enix

Een nieuwe ervaring die het verhaal vertelt van Final Fantasy VII, verdeeld in verschillende hoofdstukken. Niet alleen het hoofdverhaal, maar ook andere takken van Final Fantasy VII komen aan bod en er zijn nieuwe onderdelen toegevoegd. Het vechtsysteem is gebaseerd op het Active Battle System uit het origineel. Gratis om aan te schaffen, maar er is de optie geld te besteden voor wapens en kostuums.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=TNGkkVqpUes

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 01:41 uur

geplaatst: vandaag om 01:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.