menu

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (2022)

mijn stem
3,86 (11)
11 stemmen

PC / Nintendo Switch / Xbox One / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Apple iOS / Android
Action
single player / multi player / online (verschilt per platform)

Ontwikkeld door Tribute
Uitgegeven door DotEmu en Netflix

Deze game is een side-scrolling beat-em-up. In Teenage Mutant Ninja Turtles Revenge vallen Bebop en Rocksteady Channel 6 aan en stelen ze supergare apparaten om Krang en Shredders nieuwste gestoorde plan te ondersteunen. In Shredder's Revenge gaan de Turtles de strijd aan op een groot aantal tijdloze TMNT-locaties om dit plan te dwarsbomen. Van Manhattan en Coney Island tot stadsdaken en vochtige riolen: help het angstaanjagende viertal om Foot Soldiers, Triceraton Warriors en Rock Troops af te troeven, helemaal tot in Dimensie X!

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=86JYR7bK6RU

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Sinner
theo79 schreef:
Ik vraag me af of er een verschil tussen die 2 zit?!


Lijkt me ook onwaarschijnlijk. Zijn voor zover ik zie en begrijp beiden gewoon standaard hele kale edities. Grappig is dat een vriend van me wel de xxl collector's editie van 150+ heeft besteld bij LRG maar dat heb ik er allemaal niet voor over.

Per uitzondering zou ik voor een nieuwe Fire Emblem eventueel nog een limited editie in huis halen maar daar houd het mee op. Geen plaats voor nog iets te storen.

avatar van theo79
4,5
Sinner schreef:
(quote)


Lijkt me ook onwaarschijnlijk. Zijn voor zover ik zie en begrijp beiden gewoon standaard hele kale edities. Grappig is dat een vriend van me wel de xxl collector's editie van 150+ heeft besteld bij LRG maar dat heb ik er allemaal niet voor over.

Per uitzondering zou ik voor een nieuwe Fire Emblem eventueel nog een limited editie in huis halen maar daar houd het mee op. Geen plaats voor nog iets te storen.


150+ is wel een heel flink bedrag ja. Dat zou ik hier ook niet voor over hebben.

avatar van banjo
3,5
Nedgame gameshop: videogames kopen - ook tweedehands games!

Nee.. ik ga voor het goedkoopste Turtles spel die kost € 39,99 en die van Limited Run Games € 64,99 ik zie daar niet echt meer waarde in. Was het voor Xenoblade 3 geweest dan had ik het wel gedaan.

avatar van Manny Calavera
4,0
Het is een toffe game, maar je bent er wel snel doorheen. Als ik Gamepass had zou ik deze nooit fysiek kopen. Dat doe ik wel dit jaar met de Cowabunga Collection.

avatar van Sinner
Manny Calavera schreef:
Dat doe ik wel dit jaar met de Cowabunga Collection.


De Cowabunga Collection heeft een release datum van 30/8 volgens meerdere sites. Ook al zag ik op een bepaalde site ook pre-orders staan voor 30/9. In ieder geval niet zo lang meer dus. Het is er eentje die ook op mijn lijst staat om in huis te halen.

avatar van banjo
3,5
Manny Calavera schreef:
Het is een toffe game, maar je bent er wel snel doorheen.


Aha dan koop ik hem morgen digitaal dat is dan 25 euro en fysiek koop ik hem voor 40 euro (die laat ik in het plastic zitten) fuck you Limited Run Games! he he .

avatar van theo79
4,5
Deze game ook maar eens even gekocht. Heb nu net 1.5 stage gespeeld maar ooooh wat is dit goed. Enorm lekkere gameplay. Cijfer geef ik binnenkort als ik de game heb uitgespeeld, maar naar eigen verwachting wordt dat een hoog cijfer. Ik ben echt enorm enthousiast over deze game. Wat een prachtige graphics trouwens ook bij deze game. Top!

avatar van theo79
4,5
Inmiddels deze game uitgespeeld. Erg goede game. Over het algemeen een niet al te moeilijke game, maar op het eind zitten toch wel een aantal behoorlijk lastige dingen. Naar mijn mening 1 van de beste beat em up games die er bestaat. De game ziet er ook fantastisch uit. Wat ik wel een minpunt van deze game vind is dat sommige teksten maar bijzonder kort in beeld staan, waardoor je niet de kans krijgt alles te lezen. Verder echt een topgame!

4.5*

avatar van banjo
3,5
Sinner schreef:


De Cowabunga Collection


Is daar al iemand mee bezig? online schijnt het heel slecht te zijn ik lees: onspeelbaar

avatar van Sinner
banjo schreef:
(quote)


Is daar al iemand mee bezig? online schijnt het heel slecht te zijn ik lees: onspeelbaar


Ja. Maar ik speel niet online. Voor de rest werkt het perfect.

avatar van theo79
4,5
banjo schreef:
(quote)


Is daar al iemand mee bezig? online schijnt het heel slecht te zijn ik lees: onspeelbaar


Ik speel Tournament fighters online en dat loopt allemaal erg soepel. Ik wist trouwens niet dat zoveel mensen zo goed zijn in die game. Over het algemeen maak ik weinig kans tegen de spelers die ik tegenkom.

Wat ik verder trouwens bijzonder vind is dat ik Turtles in Time nu bijna onspeelbaar vind doordat ik waarschijnlijk verwend ben geraakt door het fenomenale Shredder's Revenge van laatst. En dat terwijl ik Turtles in time eigelijk altijd als 1 van de beste beat em up games heb gezien.

avatar van Sinner
theo79 schreef:
Wat ik verder trouwens bijzonder vind is dat ik Turtles in Time nu bijna onspeelbaar vind...


Grappig. Heb ik nog altijd niet. Nu moet ik zeggen heb ik Shredders Revenge maar even gespeeld in afwachting van de Limited Run bestelling (met wat vrienden gedaan voor we wisten dat er een normale fysieke editie kwam) maar ik vind hem nog altijd leuk. Maar ik moet bekennen dat ook beat m ups bij mijn favoriete games blijven horen dus een potje Golden Axe, Turtles etc...altijd wel lekker. Zeker couch co-op.

Overigens vind ik Tournament Fighters wel leuk (vooral de snes versie), maar sowieso toch al wel behoorlijk moeilijk moet ik zeggen. Maar goed, kwestie van nog maar een paar potjes gedaan.

avatar van theo79
4,5
Sinner

Ik ben dan wel benieuwd of dat nog bij je gaat veranderen met Turtles in Time op het moment dat je Shredder's Revenge wat uitbindiger hebt gespeeld. Ik vind het bijna niet meer te doen. Gek genoeg vind ik nu The Hyperstone Heist op de Sega dan beter te doen dan Turtles in Time.

avatar van Sinner
theo79 schreef:
Sinner

Ik ben dan wel benieuwd....


Ja nou ik ook. Persoonlijk gok ik erop dat het wel zal meevallen, zat moderne beat m ups die prima zijn en veel klassiekers evenaren of overtreffen (eg een Streets of Rage 4, Wulverblade, Young Souls) en toch grijp ik regelmatig terug naar de oudjes. Maar ik zie het de komende maanden wel als het spel in de bus valt.

Ik ben al bijzonder tevreden over The Cowabunga Collection en van wat ik gespeeld heb vond ik ook Shredders Revenge uitstekend (maar met het warme weer heb ik amper binnen gezeten...en ik dacht...komt er toch aan op de Switch dus geen haast).

avatar van Sinner
theo79 schreef:
Sinner
Turtles in Time


Om hierop even terug te komen. Ik heb afgelopen weekend de Arcade versie nog eens doorlopen en daar vallen na al die jaren toch wat gebreken op qua graphics en gameplay. Iets wat bvb een Final Fight of Golden Axe niet hadden. De sprite flicker, delen die wegvallen etc...op dat gebied zijn de 2 console versie toch wel superieur imo.

avatar van Manny Calavera
4,0
TMNT: Shredder's Revenge verschijnt op 15 november op PS5 | Nieuws | Gamer.nl

PS5 release en fysieke versie komt eraan, voor wie nog wil.


Gast
geplaatst: vandaag om 20:40 uur

geplaatst: vandaag om 20:40 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.