menu

Mario Is Missing! (1992)

mijn stem
2,37 (26)
26 stemmen

PC / Super NES / Nintendo Entertainment System / Macintosh
Adventure / Educational
single player

Ontwikkeld door The Software Toolworks en Radical
Uitgegeven door Mindscape

Bowser is ontsnapt uit Mushroom Kingdom, hij heeft het dit keer op Mario gumunt! Om de boel nog erger te maken kidnapt hij Mario en is het de taak voor Mario's broer Luigi om dit keer Mario te redden voordat het te laat is...

zoeken in:
avatar van Hadouken
2,0
Ik snapte hier vroeger niet echt veel van. Voor het eerst kon ik niet met Mario speelde en dat voelde niet helemaal goed. Ook snapte ik destijds niks van de levelopbouw en heb deze dus ook snel weer opzij gelegd.

avatar van Princess Piranha
Ingewikkeld spelletje... had heel lang zitten rondlopen, maar schoot voor mijn gevoel niet echt op.

avatar van JohnWilliams
Leuk spel heb het proberen toe te voegen maar het lukte steeds niet, hij is bij de rejections gekomen toen ik op Vakantie was, nu heeft Gewrinf hem toegevoegd...........maar ja......leuk spel zeker 4* waardig.

avatar van Naomi Watts
Ik vond dit maar een vage maar wel leuke Mario. Heel veel navraag doen in stadjes, educatieve informatie ontfutselen en dan die puzzels die eigenlijk veel te moeilijk zijn voor de doelgroep die de game bereikte maar al met al een vernieuwende insteek en een zeer enjoyable game.

avatar van Evil Eye
5,0
Aardige game, vooral het verhaal sprak me aan, al vond ik het wel jammer van dat happy end. Ook de titel van het spel spreekt me erg aan.

avatar van Hadouken
2,0
Evil Eye schreef:
Ook de titel van het spel spreekt me erg aan.



avatar van JohnWilliams
Evil Eye schreef:
Aardige game, vooral het verhaal sprak me aan, al vond ik het wel jammer van dat happy end. Ook de titel van het spel spreekt me erg aan.


Evil Eye die een Mario spel goed vind?
Dat moet in het Gueness Book of Records.

avatar van Mega Man
Ik had al een vermoeden dat Evil Eye een beetje vaag was maar wat ik hier nu zie: Een 4.0 voor één van de slechtste Mario games aller tijden?! Ok Evil Eye, we hebben je door en ik ben niet van plan om te gaan achterhalen hoe jij in werkelijkheid bent en denkt over Mario games. Je speelt met ons en hou nou een keer op met dit achterlijke en nutteloze gedoe!!

avatar van Evil Eye
5,0
Ik weet niet of het slim is om hier op door te gaan, ik dacht dat we dit gesprek al meerdere malen hadden gevoerd, maar vooruit:

Juist omdat deze mario game net even anders is dan de andere mario's beviel deze me beter. Het verhaal vond ik origineel, en fris ten aanzien van alle andere mario verhalen. de gameplay vond ik ook best leuk, ik heb het een paar keer op de PC gespeeld en vindt het echt wel een voldoende waard.

Ik speel geen spelletje met jullie, ik stem gewoon op de games die ik goed/slecht vind. Jij blijft er maar op in gaan, dat doe je zelf, dat is echt geen vooraf geplanned kwaadaardig plannetje van mij ofzo.

avatar van Mega Man
Dit is een saaie en hele tegenvallende Mario game en hoe kan iemand in godsnaam dit spel nou beter vinden als klassiekers zoals Super Mario Bros 3, Super Mario 64, Super Mario Galaxy enz.. Dat is hetzelfde als dat ik Daikatana een dikke voldoende geef en bijvoorbeeld Doom en Goldeneye een zware onvoldoende.

Oftewel: omgekeerde wereld. Sorry dat ik het zeg maar het valt gewoon heeeeeeel erg op dat je juist deze game een voldoende geeft. En dan is het niet zo vreemd om achterdochtig te worden gezien alle scores die jij uitdeelt met de zogeheete 'goeie' Mario games. Straks ga je me nog vertellen dat je de CDI games van Zelda beter vind dan de delen van Nintendo zelf.

avatar van Evil Eye
5,0
Helaas heb ik nog nooit zelda games gespeeld maar ik denk niet dat ik de CDI games van die serie beter vind hoor De 3D spellen van zelda lijken me wel aardig (Wind waker lijkt me totaal niets aan maar twilight princess bijvoorbeeld weer totaal wel)

avatar van Mega Man
Voor de eerste keer ben ik het met je eens. Hoewel ik Ocarina of Time nog de beste vind in de serie is Twilight Princess goed voor een tweede plaats.

avatar van wiiplayer
1,0
Zwak spel.
Uitgespeeld binnen een paar uur.
Schande voor de geweldige mario reeks
1*

avatar van Mega Man
wiiplayer schreef:
Zwak spel.
Uitgespeeld binnen een paar uur.
Schande voor de geweldige mario reeks
1*


Laat Evil Eye het maar niet horen want die vind deze game geweldig. Hoe en waarom dat kun je beter maar niet vragen want dat blijft een raadsel. Ga er maar vanuit dat hij met opzet alle crappy games van Mario goed vind en/of crappy klonen van Mario games. Oftewel alles wat slecht of matig word gevonden dat vind hij juist weer top .

avatar van Evil Eye
5,0
Tja, ik heb een aparte smaak, wat doen we eraan.

avatar van Tha Luz
Mega man,zoiets heet een mening.Als je daar niet tegenkunt.Raad ik het je af om naar dit soort sites te gaan.

avatar van Mega Man
Tha Luz schreef:
Mega man,zoiets heet een mening.Als je daar niet tegenkunt.Raad ik het je af om naar dit soort sites te gaan.


Waar Evil Eye mee bezig is heeft niks meer te maken met 'enkel' een mening geven. Alle goeie Nintendo games geeft hij schandalig lage scores om mensen even lekker dwars te liggen. In het begin heb je zoiets van 'ach ja, niet iedereen hoeft onder de indruk te zijn van Nintendo's werken en ze klakkeloos grote scores te geven'. Maar als je constant dezelfde persoon een 0,5je ziet geven aan letterlijk elke grote Nintendo titel dan valt het wel erg op.

Dit is zeg maar net als dat ik een hekel heb aan Elvis Presley maar toch z'n LP's ga aanschaffen en ze vervolgens dikke onvoldoendes geef op een forum voor de fans. Wat schiet je hier in godsnaam mee op?! Als je niks hebt met die games waarom koop of speel je ze dan überhaubt? Heb je na één Smash Bros deel niet zoiets van: 'man, wat is deze game slecht! het zou toch zonde zijn om 60 Euro te dokken voor het vervolg die in grote lijnen gelijk is aan de vorige game'.

Als hij ze dus ook daadwerkelijk heeft gespeeld. En ook daar heb ik m'n vraagtekens bij. Any way, het is gewoon kinderachtig gedrag en heeft niks meer te maken met het beoordelen van een game. Als ik een game beoordeel en hij bevalt me niet dan is dat met een duidelijke reden. Bijvoorbeeld als ik niks heb met Turn Based RPG's en Voetbalspellen. Maar ik ga bijvoorbeeld Fifa '99 geen 0,5 geven omdat ik niks heb met 't genre en het zogenaamd een slecht spel is.

PS: Zo kan ik ook alle romantische films op Moviemeter een 0,5 geven. Think about that

avatar van Tha Luz
Jaa je hebt gelijk.Ik heb het alleen maar bij deze game gezien dus

avatar van Mega Man
Tha Luz schreef:
Jaa je hebt gelijk.Ik heb het alleen maar bij deze game gezien dus


Ok, maakt niet uit Ik hoop dat hij er nog een keer wat van leerd.

spelfreak
Evil Eye schreef:
, al vond ik het wel jammer van dat happy end.
volgens mij ben je echt evil

avatar van JohnWilliams
Mega Man schreef:
(quote)


Ok, maakt niet uit Ik hoop dat hij er nog een keer wat van leerd.


leert met een t graag

@Evil Eye,
Je bent me wel een mannetje hoor.
Voor de goeie nintendo games geef jij lage cijfers en voor zo'n flop...ach laat ook maar.

avatar van Princess Piranha
Ik vraag me af of hij Super Princess Peach ook leuk vindt, daar worden zowel Mario als Luigi gevangen genomen! =D

1,5
Erg saai leerspel van Mario waarbij je geschiedenislesjes krijgt.

Het gameplay element is helemaal ondergesneeuwd en de levels zijn saai, voorspelbaar en langdradig.

avatar van Confusie
2,5
Leip spel was dit. Toendertijd nog wel wat plezier aan beleefd geloof ik.

Gast
geplaatst: vandaag om 02:48 uur

geplaatst: vandaag om 02:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.