logo GamesMeter menu
logo GamesMeter
poster

NBA 2K Playgrounds 2 (2018)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Nintendo Switch / PlayStation 4 / Xbox One / PC
Sports
single player / multi player / online

Ontwikkeld door Saber
Uitgegeven door 2K

Kies je team, dunk er op los en breng pleintjesbasketbal naar een hoger niveau. Duik in de uitgebreide Season mode en kies uit een gigantische hoeveelheid aan huidige en oud-NBA-spelers. Het spel bevat tevens de mogelijkheid tot onlinewedstrijden voor vier spelers, drie-puntswedstrijden, nieuwe veldjes en meer!

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=C3qYh5MjqbU

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van centurion81
centurion81 (moderator)
Effin 2K heeft deze ip overgenomen en deel 2 onder hun label uitgebracht, vol met microtransactions.

Daar bovenop hebben ze deel 1 uit alle digital storefronts verwijderd. Vrij treurig want naast een geupdate roster is er maar bar weinig veranderd.

avatar van Shinobi
Mijn inziens hoefde Saber alleen een update uit te brengen voor het eerste deel, want deze praktijken slaan werkelijk nergens op. Ik hoop dat iedereen deze onzin links laat liggen.

avatar van Sinner
Is inderdaad best wel wat over te doen op youtube hierover en het is best treurig dat dit soort praktijken uberhaupt gebruiken. Dat ze een sequel uitbrengen prima. Dat ze het echter vol microtransactions pleuren vind ik al een kwalijke zaak. Maar dat ze dan ook nog eens gewoon het eerste deel uit de store verwijderen (dat verleden jaar uitkwam) vind ik vrij onvergefelijk. Dat is werkelijk pure oplichting in mijn ogen. En niet alleen Saber is hiervoor verantwoordelijjk maar ook 2K aangezien zij de publisher zijn. Kwalijke zaak als plots iedereen dit soort dingen zou gaan doen.

...en als ik me niet vergis hebben ze al een gigantische blunder gemaakt verleden jaar met WWE2K18 op de Switch uit te brengen met een framerate die zo dramatisch slecht is alsof het je naar een slow-motion game zit te kijken. Lijkt me dat je als publisher toch ook deels verantwoordelijk bent voor het eindproduct. Maar zelfs patches hebben dat blijkbaar niet verholpen en verdere support is er niet geweest.

avatar
Nomak
Daarom liever een disc versie, dan boeit het niet als ze iets uit de store verwijderen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.