menu

Magical Drop II (1996)

Alternatieve titel: Magical Drop 2

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Arcade / Neo Geo Advanced Entertainment System / Neo Geo CD / Super NES / Sega Saturn / Nintendo Wii / Xbox One / PlayStation 4 / Nintendo Switch / Evercade VS / Evercade EXP
Puzzle
single player / multi player

Ontwikkeld door Data East
Uitgegeven door Data East, Sega, D4, Hamster en G-Mode

Magical Drop II is een puzzelgame die enigszins doet denken aan Bust-a-Move of Bubble Shooter. Je speelt een clown die knikkers gooit naar de verzameling stenen, kristallen en knikkers in de lucht. Probeer zoveel mogelijk kleur bij kleur te verzamelen om zo de hoogste punten te verzamelen en je tegenstander te verslaan.

zoeken in:
avatar van centurion81
4,0
centurion81 (moderator)
Vanaf 29 juni voor de Switch...Ik vind Puyo Puyo Tetris wat duur, maar deze komt voor 7 euro en kan met 2 joycon in splitscreen multiplayer gespeeld worden. M.a.w.: Day 1 purchase en na King of Fighters '98 en Neo Turf Masters mijn derde Neo Geo classic

avatar van centurion81
4,0
centurion81 (moderator)
Dit spel levert megakorte potjes op en het gaat echt al heel snel heel snel. De diepgang qua puzzelen heb ik nog niet gevonden. Het gaat zo snel dat ik niet echt tijd heb om goed te kijken wat ik nou eigenlijk aan het doen ben. Het is denk ik een soort van Bubble Shooter op ADHD wat door het kleine veld ook nog iets minder diepgang kent.

Ik moet de multiplayer nog uitproberen. 2,5* voor nu

avatar van centurion81
4,0
centurion81 (moderator)
Even de score bijstellen - nu anderhalf uur mee bezig geweest en merk dat je er wel echt beter in kunt worden en dat 't verslavend is, inmiddels de 79e score in de global ranking gehaald...Ben benieuwd hoeveel mensen überhaupt geprobeerd hebben hier een score neer te zetten

avatar van centurion81
4,0
centurion81 (moderator)
En stem verder verhoogd. Ik merk dat ik dit spel oppak zoals ik ooit met Tetris op de Game Boy deed. Even snel een kwartiertje / half uurtje Het gaat me niet vervelen, ook al is het als je naar het scherm kijkt een vrij eentonig scherm ...Dit spel speelt wbt de single player trouwens echt veel beter in handheld mode. Ik gebruik dan de rare d-pad van de joycons, maar die leent zich voor dit soort games waar je niet diagonaal hoeft echt prima.

Multiplayer heb ik nog niet gespeeld, maar ik denk dat dat ook niet zo heel leuk is wanneer de ander niet ongeveer hetzelfde skillniveau heeft, al is het wel zo dat de verschillende characters in kracht verschillen, waardoor je het verschil in skill enigszins kunt rechttrekken.

Gast
geplaatst: vandaag om 08:37 uur

geplaatst: vandaag om 08:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.