menu
poster

I Am Setsuna (2016)

Alternatieve titel: Ikenie to Yuki no Setsuna

mijn stem
3,88 (4)
4 stemmen

PC / PlayStation 4 / PlayStation Vita / Nintendo Switch
RPG
single player

Ontwikkeld door Tokyo RPG Factory
Uitgegeven door Square Enix

Laat je meeslepen in de belevenissen van Setsuna, wiens geschiedenis gekenmerkt wordt door hartverscheurend verdriet. Het spel is een eerbetoon aan JRPG klassiekers, met een gevechtssysteem dat geïnspireerd is door dat van Chrono Trigger.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=yJHvReBBtu0

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van centurion81
4,0
centurion81 (moderator)
Met ongeveer 30 uur op de teller heb ik zojuist de game uitgespeeld. Wat een mooi verhaal!

Ik vond het een erg traditionele JRPG, die door de vele characters en spritnites (soort spreuken) veel variatie biedt qua vechten, tactieken en combo's. Binnenkort schijnt er gratis DLC te komen waarin je met je characters tegen anderen kunt spelen dit ga ik zeker doen.

Highlights: een prachtig verhaal in een prachtige wereld, vind het echt mooi in beeld gebracht, begeleid door een hele mooie (bijna uitsluitend piano!) soundtrack.

Minder sterke punten: qua graphics soms wat eentonig: veel sneeuw en ook de dungeons lijken soms gerecycled te zijn.

Kortom: een aanrader voor iedereen die zin heeft in een JRPG a la Suikoden of Secret of Mana in een wat moderner jasje maar wel met de charme van toen.

4*

Ps: wbt de soundtrack: Eternal Winter - Tomoki Miyoshi .Zo'n sterk nummer!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.