menu
poster

Legend of Grimrock II (2014)

Alternatieve titel: Legend of Grimrock 2

mijn stem
4,83 (3)
3 stemmen

PC
Adventure / RPG
single player

Ontwikkeld door Almost Human
Uitgegeven door Almost Human

Een groep van vier gevangenen is gestrand op het afgelegen eiland Nex. Het eiland staat vol met eeuwenoude ruïnes, mysterieuze tempels en een enorm netwerk van ondergrondse kerkers en grotten. Als de gevangenen hier levend vandaan willen komen, moeten ze de door een kwaadaardig genie beraamde uitdagingen, overwinnen.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=E5sA_tyTM94

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van Brains
Veel erg hoge recensies (86 metascore). Met het voorgaande deel heb ik mij aardig wat uurtjes vermaakt, maar uiteindelijk ergens vast komen te zitten en gestopt. Keek hier dan ook best naar uit, maar in tegenstelling tot het vorige deel helaas (nog) geen Linux versie. Erg jammer. Ik zal dus nog even moeten wachten.

avatar van threeohthree
Heb de eerste Grimrock al een tijdje in bezit, maar ben er nog niet helemaal over uit wat ik vind het semi-turn based combat systeem vindt. Zal wel gewoon proberen zijn, maar goed, dat in combinatie met het feit dat ik niet zo'n puzzelbrein heb, heeft me er een beetje van weerhouden. Daarom is het sowieso wel goed dat er nu een tweede deel is, geeft me weer een klein duwtje in de rug, want ben zeker wel nieuwsgierig.

Al een datum voor de Linux release? Overigens misschien dan nu een mooi moment om het weer op te pakken, of zat je er echt gruwelijk klaar mee?

avatar van Brains
Nee nog geen datum, maar ik neem aan dat 'ie wel komt. Anders zou ik dat enorm jammer vinden.

In eerste instantie leek het eerste deel mij trouwens ook niets, maar door de vele positieve reacties toen toch geprobeerd. Was allemaal natuurlijk even wennen, maar vond het toch wel erg leuk. Ben er gisteren al weer mee begonnen .

avatar van woeler82
5,0
Legend of Grimrock 2 overtreft overtuigend het deel 1 , heel veel puzzels , traps en hidden secrets, best verslavend dit spel.
Voor de eerste keer zal je wel 60 uur voor nodig hebben.
De 4 of 5 bossfights zijn best wel pittig, behalve op de eerste na , die is een lachertje

Het spel doet me veel denken aan de " Eye of de Beholder " die ik vroeger gespeeld heb

avatar van woeler82
5,0
Ik heb deze laatst nog gespeeld, maar ik moet toevoegen dat sommige puzzels erg onlogisch zijn
Ik heb zeker voor 3 of 4 puzzels moeten spieken op een solution site.
Ik verlaag dit spel door die onlogische puzzels met 1 punt

avatar van woeler82
5,0
Ben deze nu opnieuw aan spelen, ik heb een nieuwe patch gekregen . Eens kijken of ik zonder teveel spieken nu uitkom
Het is en blijft een vette game waar je best uurtjes aan zoet ben

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.