menu
poster

Syphon Filter: Dark Mirror (2006)

mijn stem
3,65 (17)
17 stemmen

PlayStation Portable / PlayStation 2 / PlayStation 4 / PlayStation 5
Shooter
single player / online (verschilt per platform)

Ontwikkeld door Sony en Bend
Uitgegeven door Sony

In deze vijfde en portable versie van Syphon Filter speel je meerdere karakters, waaronder Gabe Logan. Ze zijn allen Precision Strike-agenten, die werken voor de regering. Jij moet op subtiele wijze het dodelijke Dark Mirror-project, dat de Aarde in gevaar brengt, zien te stoppen. Herhaal alle missies voor bonus-materiaal.

zoeken in:
avatar van leroy*
4,0
geweldige game, hoort bij de toppers op de psp na mijn mening

avatar
4,0
VInd ik het beste spel op de PSP.

avatar van welleweirdo
4,0
Komt binnenkort ook naar de PS2 toe!

avatar
Kijk er ook naar uit, want het spel bleek echt goed te scoren op de PSP, dus laten we hopen dat dit geen snelle geldinzamelling wordt...

avatar van Justinx
4,0
Dit is een van de beste spellen, zoniet het beste spel, wat je voor de PSP kan aanschaffen. Waar andere games soms niet lekker zijn te besturen (de PSP is naar mijn mening uberhaupt al niet een handig systeem om mee te gamen) ligt deze Syphon Filter erg lekker in de hand. Het spel is diepgaand en kan zo tippen aan een PS2-versie. Nogmaals een van de betere PSP-titels. Voorlopig 4*.

avatar
2,5
Justinx schreef:
Dit is een van de beste spellen, zoniet het beste spel, wat je voor de PSP kan aanschaffen.

Dat zegt wat mij betreft meer over het magere spellenaanbod op de PSP dan over de kwaliteit van Dark Mirror, want op een console als de PS2 of de Xbox zou dit spel door iedereen over het hoofd worden gezien - vergelijk de gemiddelde reviewscores maar. Het spel hoort qua besturing en structuur ook thuis op die consoles, maar ik kan me voorstellen dat het veiliger was om dit te ontwikkelen voor de PSP. Dit is namelijk weer zo'n spel waarvan er dertien in een dozijn gaan en waarmee we de laatste jaren zijn overspoeld - de tsunami van 3rd person action-adventures, zeg maar. Ook in Dark Mirror vind je weinig nieuwe ideeën.

Nu klinkt dit allemaal vrij negatief, maar je moet niet vergeten waaróm er zoveel van dit soort spellen zijn verschenen: ze zijn stuk voor stuk erg vermakelijk en dat geldt zeker voor Dark Mirror. Daarbij kent het spel een genereus pakket aan extra spelmodi en uitdagingen. Met name die laatste zijn goed uitgewerkt: de uitdaging om zoveel mogelijk tegenstanders in het geniep met een mes om te brengen kunnen gemakzuchtige spelers rustig naast zich neer leggen, maar is echt wel interessant voor anderen. Ik hou altijd veel van spellen waarbij spelers zelf bepalen wat ze eruit halen. Maar toch, het is niet genoeg om Dark Mirror boven de middenmoot uit te doen stijgen.

2,5*

avatar
ps2gamer
Voor de psp ongetwijfeld een topper, maar door het grotere aanbod op de ps2, is het op dat platform maar een middelmatige game (ook als je deze game vergelijkt met de psx delen, waarvan ik wel enkel het tweede deel bezit en (volledig) gespeeld heb btw). De game speelt vlot en als je van dit genre houdt, action adventure met enkele stealth elementen, is dit toch een aanrader.

Maar de game is te kort en de levels te klein om echt indruk te maken op de ps2. Jammer, gezien mijn voorliefde voor deze game. (de demo van de eerste syphon filter heb ik tientallen keren doorlopen en SP 2 is één van mijn favoriete games)

avatar van TonyTHorror
Ik vind het maar net aan allemaal, niets bijzonders.
Had echt beter verwacht, bestempelt als 1 van de betere psp games, maar ik heb me met bijvoorbeeld een rainbow six vegas veel meer vermaakt dan met deze titel.
Zegt verder genoeg over het aanbod op de psp, gewoon ontzettend triest.. jammer

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.