menu

Weapon Shop de Omasse (2012)

mijn stem
geen stemmen

Nintendo 3DS
RPG
single player

Ontwikkeld door Level-5
Uitgegeven door Level-5

Jij bent Yuhan, een leerknecht in een wapenverhuurwinkel. Je moet wapens smeden en verhuren aan zeven onwaarschijnlijke helden en allerlei NPC's die je winkel komen bezoeken. Waarom verhuren? Natuurlijk loop je het risico dat de held faalt op zijn missie en jij je wapen voor altijd kwijt bent. Maar mocht hij succesvol zijn, dan krijg jij je wapen terug, krijg je betaald en houd je er ook nog een tevreden klant aan over. En met de terugkeer van de Evil Lord in het verschiet kan het ook helemaal geen kwaad om een aantal goed uitgeruste helden in het land te hebben.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=kwONdbvY5QA

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

Er zijn bij deze game nog geen berichten geplaatst.

Gast
geplaatst: vandaag om 06:53 uur

geplaatst: vandaag om 06:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.