menu

Deadlight (2012)

Alternatieve titel: Deadlight: Director's Cut

mijn stem
3,62 (16)
16 stemmen

PC / Xbox 360 / PlayStation 4 / Xbox One
Action
single player

Ontwikkeld door Tequila Works
Uitgegeven door Microsoft en Abstraction

In deze filmische, side scrollende, horror survival game, speelt Randall Wayne de hoofdrol. Het einde van de huidige beschaving is nabij. De wereld word overspoeld door zombies. Randall is een van de weinige overlevenden en gaat in deze apocalyptische wereld opzoek naar zijn vermiste vrouw en dochter. Hij reist af van Canada naar Seattle om Washington te bereiken, welke nog als enige veilige haven bekend staat in de hoop daar zijn geliefden te vinden.

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=zIn0Nu6P0lk

Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.

Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.

zoeken in:
avatar van -marco-
Mooie sfeervolle game a la shadow complex.

avatar van mrdig
4,0
Kan helaas niet tippen aan het sublieme Shadow Complex (wel op gehoopt), maar deze game bevalt ook prima. De sfeer, setting en graphics (die backgrounds!) vind ik prachtig. Muziek had wat intenser gemogen. Grootste kritiekpunt wat je her en der leest is de soms houterige besturing. En dat klopt, af en toe is dat best frustrerend.

Neemt niet weg dat ik me er prima mee vermaak, een leuke sidescrolling zombie-apocalyps avontuur. Ik kom waarschijnlijk uit op 3.5* a 4* (nog niet uitgespeeld)

3,5
Mooi design. Aardige gameplay. Prince of persia he

Pastichio Rocker
Gameplay ziet er best tof uit. Mooie graphics. Als ie niet teveel kost neem ik 'm mee, Prince of Persia/Another World/Flashback met zombies.

3,5
Uit. Mooi. Ook wel wat Max Payne/Wake elementen.

avatar van Dutch-J3ff
4,0
Mooi, maar aparte game.
Heeft een beetje weg (qua gameplay) van Prince of Persia van vroeger.

avatar van Animosh
3,0
Frustrerend.

Dat is helaas wat me uiteindelijk bij zal blijven van dit spel. Deadlight doet een hoop dingen goed: de muziek is bij momenten best sfeervol (vaak is het ook wat kitscherig, maar het kon ermee door), in visueel opzicht ziet het er best goed uit en platformer-gameplay spreekt mij gewoon aan. En met een groot deel van het spel heb ik me ook gewoon prima vermaakt. Maar hoe verder je in het spel komt, hoe meer haar gebreken gaan irriteren. De besturing is zeer slecht: traag, zwaar, en je personage doet lang niet altijd wat je wil dat hij doet. Vechten en schieten zijn slecht ontworpen (het duurt zeer lang voordat je wapen getrokken is en vechten is vrij ineffectief). De levels zijn matig ontworpen: je hebt niet altijd door wat je moet doen (meestal wel, maar toch) en regelmatig kom je er alleen door met "trial and error"-gameplay. Er zijn niet altijd genoeg checkpoints (meestal wel overigens). De personages zijn oninteressant en het verhaal is clichématig. En de 2D-gameplay met 3D-achtergronden is soms flink onlogisch: waarom zou je een pad nemen vol met vallen en zombies als er een stuk naar links of rechts een veilig pad is? En de zombies kunnen vanuit de 3D naar je toe komen, waardoor je moet wachten voor je ze kunt aanvallen. Ook irritant.

3* heb ik uiteindelijk toch wel nipt voor dit spel over, maar hier had meer in gezeten. Licht teleurstellend.

Gast
geplaatst: vandaag om 18:17 uur

geplaatst: vandaag om 18:17 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.