
God of War II (2007)
PlayStation 2 / PlayStation 3 / PlayStation Vita
Action / Adventure
single player
Ontwikkeld door Sony
Uitgegeven door Sony
Na het verslaan van Ares is Kratos de nieuwe god van de oorlog geworden, maar de andere goden van de Olympus zijn niet heel blij met hem, omdat hij zijn goddelijke krachten gebruikt om heel Griekenland te veroveren met zijn Spartaanse leger. Daarom verraadt de oppergod Zeus hem en neemt al zijn goddelijke krachten af. Door dit verraad wil Kratos wraak nemen op Zeus, en hierbij wordt hij geholpen door de Titanen, oude reuzen die ook een vreselijke haat koesteren tegen Zeus. De Titanen vertellen dat Kratos op zoek moet gaan naar de Sisters of Faith, want alleen met hun hulp kan hij wraak nemen op Zeus.
- nummer 36 in de top 250
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=GjYbK_-w9pM
Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.
Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat GamesMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe GamesMeter met je privacy omgaat.





krijg van het oude Griekenland maar niet genoeg

5*
5 *
Zo een hoge score. Waarschijnlijk een zeer leuke spel, lijkt me.
jahah

jahah




Zijn er echt daadwerkelijk mensen die games kopen voor 60 pleuro??
Dat doe ik best vaak.


Maar weer ontopic !

Hoe doe je dat als 18 jarige lol?


Wel dus. Ik werk best veel, tussen de 30 en de 40 uur per week. En met ongeveer 230 euro per week kan je best eens wat spelletjes kopen.
Maar inderdaad weer on topic. Dacht ik dat God of War 1 een meesterwerk was dat niet meer overtroffen kon worden, komen ze met een nog spectaculairder deel. De eerste keer dat ik het speelde voelde het als een heftige achtbaanrit. Altijd spectaculaire acties en nooit word je te lang uit het tempo gehaald door irritante puzzels. Wat mij betreft de beste action adventure ooit.
Deze twee games moét ik nog uitspelen, samen met BLACK. Aangezien ik de PS2 kreeg toen ik vrij jong was, heb ik veel games dus niet uitgespeeld.
Dus nu heb ik als doelstelling dat ik elke game moet uitspelen

Helaas heb ik alle delen nog niet uitgespeeld.
Deze twee games moét ik nog uitspelen, samen met BLACK. Aangezien ik de PS2 kreeg toen ik vrij jong was, heb ik veel games dus niet uitgespeeld.
Dus nu heb ik als doelstelling dat ik elke game moet uitspelen



fantastische game heb op youtube god of war 3 filmpje gezocht en ik weet zeker dat word ook een toffe game

Bestaat die clip al?

komt deze ook nog voor ps3?
God of War: Chains of Olympus komt er wel, in maart ergens...(2008).
**ER ZIT EEN SPOILER IN DIT BERICHT, SPEEL EERST HET SPEL UIT VOOR DAT JE DIT BERICHT LEEST**Ik ben zo ongelooflijk kwaad op dit spel. Deel één, het spel der spellen genot van het begin tot het einde, het beste spel dat ik ooit gespeeld heb, 3 keer uitgespeeld en nog steeds niet beu. En dan kwam deel twee uit, eindelijk. Vol van verwachting dat het goed ging zijn stak ik het spel in mijn PS2, na een week was het uitgespeeld en wat was ik teleurgesteld. Na het onophoudelijk monstertje, puzzeltje, monstertje, puzzeltje, baasje, dat mij ongelooflijk verveelde en zeus die mij zat tegen te werken, was het eindelijk het moment om die pipo te doden.**SPOILER** wat gebeurt er, ik dood de enige goede god, de enige dat mij niet heeft tegengewerkt en niet Zeus. Aaaaah en dan het eindfilmpje, ik dacht: 'jah het gaat eindelijk beginnen, eindelijk kan ik die goden eens uitmoorden op Mount Olympus. THE END T_T Superslecht spel, ik ben blij dat jullie het tof vonden, ik alleszins niet. Wat ben ik hier teleurgesteld over.Ik hoop dat ik de spoiler goed aangeduid heb, ik weet niet hoe ik het anders moet zeggen en/of wegwerken.
Hmm dat is echt ontzettend raar dat jij er zo over denkt. Deel 2 doet in feite precies hetzelfde als deel 1, alleen dan nog iets mooier en spectaculairder, dus dat 'onophoudelijk monstertje, puzzeltje, monstertje, puzzeltje, baasje-argument' slaat echt helemaal nergens op. Als je dat hier niks vindt, dan vind je dat in deel 1 ook niks...
Ok over dat eindfilmpje kan je teleurgesteld zijn, ik vond het in ieder geval wel vet, en ik vind het eindgevecht met Zeus één van de vetste eindbaasgevechten die ik ooit heb gespeeld.
Een 0,5 verdient deze game sowieso niet, dat moge duidelijk zijn, en zeker niet als je deel 1 zo vet vond....

Ik heb deze game in de kast liggen maar nog niet gespeeld, ben ik nu wel eens van plan. Maar is het echt nodig om deel 1 te spelen om het verhaal te begrijpen? of heb ik aan de plotbeschrijving hier op deze site genoeg?
Nee dat is eigenlijk niet nodig om deze te begrijpen, het verhaal stelt niet bijster veel voor, het zijn de omgevingen en de actie die deze game zo vet maken. Maar ik raad het je sowieso wel aan om deel 1 te spelen, gewoon omdat dat ook een supervette game is.



