menu

Dragon Age: Origins - Witch Hunt (2010)

mijn stem
3,71 (12)
12 stemmen

PC / PlayStation 3 / Xbox 360
RPG
single player

Ontwikkeld door BioWare
Uitgegeven door Electronic Arts

Tweeënhalf jaar zijn verstreken na het verslaan van de Archdemon, en niemand heeft in de tussentijd iets vernomen van Morrigan. Maar wanneer het gerucht opduikt dat ze weer gesignaleerd is in Ferelden vraagt men zich af wat er in de tussentijd gebeurd is. Is het echt wel haar? En als het haar is, waarom is ze terug, en wat voor geheim draagt ze met zich mee? De Grey Warden gaat op zoek naar haar om het geheim te ontrafelen.

zoeken in:
gamelord
Naast die van Leliana de beste add-on die er is voor Dragon Age Origins.
Ga niets neer pennen hier, deze moeten de mensen maar zelf achterkomen als ze de kans hebben...voor mij was hij geweldig, evenals het gekozen einde.

avatar van DarthSolidKevin
3,5
Een aardige DLC. Het einde is het enige wat echt leuk is en de rest is gewoon een herhaling van plaatsen waar je al bent geweest.

SeptuSword
Wat vreemd dat mensen zo lovend zijn hier over deze DLC. Het verhaal kent totaal geen climax.

Gast
geplaatst: vandaag om 20:41 uur

geplaatst: vandaag om 20:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op GamesMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.